Aplikace pro těhotné MAMApp je nejstahovanější aplikací posledních dní

červen 01, 2019

Aplikace pro těhotné MAMApp se ihned po svém spuštění stala hitem AppStore a Google Play. Po roce a půl od svého spuštění má 70 000 registrovaných uživatelek.

"Doslova za pár týdnů od spuštění se počet našich uživatelek počítal na tisíce, nyní už je to sedmdesát tisíc," říká autorka aplikace Petra Horáková Krištofová, která je také zakladatelkou Nadačního fondu APOLENA, který financuje léčbu zejména onkologicky nemocných žen a žen, které mají problémy s otěhotněním.

      

 

Tým MAMApp však neusíná na vavřínech a stále pracuje na vylepšování aplikace. "Stihli jsme vydat už mnoho vylepšených verzí, také neustále přidáváme články o těhotenství - celkový počet článků v aplikaci MAMApp PREMIUM stoupl na 120 článků a stále roste," říká Petra Horáková Krištofová. Nová mobilní aplikace pro těhotné však nabízí mnohem více funkcí. Patří sem například harmonogram těhotenských vyšetření dle českých standardů, záznamník pohybů plodu a podobně. Aplikace je zcela bez reklam, tedy vyvážená a objektivní.

Aplikaci MAMApp pozitivně hodnotí i odborníci. "Je dobře, že na trh přichází mobilní aplikace MAMApp, na jejímž vzniku mají svůj podíl odborníci perinatologických center,"  říká docent Mára, špičkový český gynekolog z porodnice U Apolináře a člen odborné rady MAMApp. Autorka aplikace Petra Horáková Krištofová vnímá jako obrovský přínos správnost informací. "Je neuvěřitelné, jaké nesmysly dnes najdeme na internetu. Chceme zabránit špatné informovanosti těhotných a šíření mýtů, které mohou poškodit jak těhotnou, tak její dítě."

Aplikaci je možné stáhnout v Apple Store (ke stažení zde) a Google Play (ke stažení zde). 

Vývoj mobilní aplikace MAMApp trval více jak rok, odbornými garanty jsou přední čeští odborníci v oblasti gynekologie a porodnictví. 

 

 MAMApp PREMIUM za 79 Kč!

PROMO kód v ceně 79 Kč aktivující MAMApp PREMIUM

si můžete zakoupit v našem e-shopu zde.