Aktuálně

Vládní opatření související s epidemií koronaviru COVID-19 zahrnují i zákaz přítomnosti otců u porodu. Ministr zdravotnictví Vojtěch toto nařízení podepsal 18. března 2020. Od tohoto data také nařízení platí.

Jak dopadly dětské autosedačky v testu německého autoklubu ADAC? Dá se to říci dvěma způsoby: skvěle, pokud jde o bezpečnost nebo o snadnost jejich instalace v autě. Také pro děti jsou pohodlné. Ale bohužel, přinejmenším některé, propadly v hodnocení zaměřeném na materiály a uvolňování škodlivých látek.

Praha, 11. listopadu 2019: Už téměř 100 000 žen si stáhlo českou těhotenskou aplikaci MAMApp, která je na trhu mobilních aplikací už dva roky. Jde o první nezávislou těhotenskou aplikaci v českém jazyce, zaštítěnou odbornou radou, naprogramovanou jak pro telefony se systémy iOS, tak Android. Aplikace MAMApp ihned po svém spuštění dobyla žebříčky v AppStore a Google Play.

Těhotenská aplikace MAMApp oslavila druhé narozeniny a my pro Vás máme malý dárek, a to mimořádnou slevu na MAMApp PREMIUM.

Až do pátku 22. listopadu do 22:00 hod. bude cena v našem e-shopu na www.mamapp.cz jen 99 Kč. Využijte tuto ojedinělou příležitost, jak získat nejstahovanější těhotenskou aplikaci v České republice!

Aplikace pro těhotné MAMApp se ihned po svém spuštění stala hitem AppStore a Google Play. Po roce a půl od svého spuštění má 70 000 registrovaných uživatelek.

Aplikaci MAMApp PREMIUM lze nově uhradit i převodem na účet.

Aplikace pro těhotné MAMApp se stala nejstahovanější těhotenskou aplikací v České republice. Používá ji každá druhá těhotná žena.

Aplikace pro těhotné MAMApp nadále stoupá v žebříčku nejlépe hodnocených mobilních aplikací. V Apple Store jí po týdnu od spuštění patří druhá pozice.

Těhotenská aplikace MAMApp slaví první úspěch: dva dny po spuštění aplikace se v Apple Store stala čtvrtou nejstahovanější aplikací v sekci Zdravotnictví.

 MAMApp PREMIUM za 79 Kč!

PROMO kód v ceně 79 Kč aktivující MAMApp PREMIUM

si můžete zakoupit v našem e-shopu zde.